NA MEĐUOPĆINSKOM NATJECANJU IZ ODBOJKE ZA 5. i .6 RAZREDE učenice naše škole osvojile su 2.mjesto

Autor: Debora Cukola Zeneral, 1. 3. 2024.

U srijedu 28.veljače u Sportskoj dvorani Saline u Vrsaru , održalo se Međuopćinsko natjecanje iz odbojke za učenice 5.i 6.razreda.

Na natjecanje su se prijavile 4 škole; OŠ Poreč, OŠ Jože Šurana iz Višnjana, OŠ Finida te naša škola OŠ Vladimira Nazora iz Vrsara. S obzirom da su se naše učenice , a vjerujemo i gotovo kod svih ostalih ekipa, po prvi puta susrele s ovakvim natjecanjem, njihovo uzbuđenje bilo je jako veliko. Bilo je predivno vidjeti ih kako se vesele  svakom osvojenom poenu, svakom dobrom servisu ali i kako reagiraju kad pogriješe, kako se nose s lošije odigranom loptom i na koncu kako se nose s pobjedom ali i porazom koji je u finalnoj utakmici dočekao naše učenice i donio im 2.mjesto. No, s obzirom na  prvo iskustvo na ovakvom natjecanju,  želimo čestitati našim učenicama  na izvanrednom rezultatu, a ponajviše od svega što su pokazale veliko zajedništvo i bile pravi primjer fair play igračica.

Kako je posljednja srijeda u veljači i dan kada se obilježava Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja,  sa svojom mentoricom Sanjom Matukinom podršku su na samom natjecanju dale tom danu te  odjenule i utakmice igrale u ružičastim majicama.

BRAVO za učenice i učiteljicu!