Županijski prvaci na natjecanju iz Matematike i natjecanju Mladih tehničara

Autor: Kristina Lijović, 5. 3. 2019.

Dana 28.veljače 2019. u Osnovnoj školi Vidikovac u Puli održano je  županijsko natjecanje iz matematike. Na županijskom natjecanju sudjelovalo je četvero učenika naše škole: Lea Jukić i Dino Maras,učenici 4.razreda te Pia Kovačić i Luka Šop,učenici 5.razreda.

Predstavnice naše škole na županijskom natjecanju mladih tehničara održanog 1. ožujka 2019.  u Pazinu bile su Pia Kovačić iz 5. razreda i Ana Cvitković iz 6. razreda.

NATJECANJE IZ MATEMATIKE:

Svi učenici postigli su veoma dobre rezultate. Učenica Lea Jukić osvojila je 5.mjesto,a učenik Dino Maras  8.mjesto.

S ponosom možemo reći da su Luka i Pia najbolji matematičari među učenicima petih razreda u našoj županiji. Ove su godine zaista postigli izvrsne rezultate.

Luka Šop osvojio je 1.mjesto, a Pia Kovačić 2.mjesto.

Velika čestitka svim učenicima, a posebice Luki Šopu koji je osigurao svoj plasman na državno natjecanje riješivši test 100%.

Nakon pisanja testa učenici su u pratnji učiteljice Sanje  Sabatti proveli ugodno poslijepodne zabavljajući se u igraonici i počastivši se pizzom.

Iako su natjecanju svi pristupili ozbiljno uloživši veliki trud i pokazavši svoje znanje, dan natjecanja ostat će također zapamćen i po lijepo provedenom danu u zabavi i veselju.

NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA:

Ana je u svojoj kategoriji natjecanja postigla odlično peto mjesto.

Pia je u svojoj  kategoriji  natjecanja bila najbolja i osvojila je 1.  mjesto!

ČESTITKE SVIM NATJECATELJIMA I NATJECATELJICAMA! smiley

Autori: Olivera Ilić i Sabina Papić