> NASLOVNICA

Virtualna biciklistička liga

Autor: Debora Cukola Zeneral, 24. 4. 2021.

Čestitamo učenicima Osnovne škole Vladimira Nazora u Vrsaru!

Na Županijskom prvenstvu   Školskih sportskih društava  Istarske županije   u natjecanju - Virtualna biciklistička liga -  učenici naše škole  postigli su  odlične rezultate.
Utrka je osmišljena na način  da učenici u planirana četiri kola voze biciklu u svom slobodnom vremenu  i pri tom bilježe rezultate putem aplikacije. Zbrajanjem prijeđenih kilometara dobila se konačna lista ukupnog poretka.

U kategoriji djevojčica 2.razreda Nina Matković osvojila je 1.mjesto,  a Lucija  Milohanić  3.mjesto.
U kategoriji djevojčica 3.razreda Aida  Karabegović  osvojila je 2.mjesto,  a Vita  Velenik  3.mjesto.
U  kategoriji 3.razreda dječaci su bili također vrlo dobri: Stefan  Prekalj  zauzeo je 4. mjesto,  a 5mjesto  pripalo je  Pieru   Žikoviću.
U kategoriji dječaka 5.razreda Leo Krišto osvojio je 2.mjesto dok je Matija  Gluhić   također bio odličan te zauzeo  visoko  4. mjesto.

Svi učenici koji su odradili utrku prema pravilima dobit će majice, a najbolje plasirani i medalje.
Ovim putem čestitam svim učenicima koji su sudjelovali u ovom  virtualnom biciklističkom  natjecanju,  te se  potrudili i bili dosljedni do samog kraja

Voditeljica ŠSD-a Sanja Matukina, prof.tzk.