Obilježavanje Dana škole u nižim razredima

Autor: Debora Cukola Zeneral, 31. 5. 2021.

Dan škole obilježili smo u petak, 28.svibnja 2021.

1.a proveo je dan raznoliko: slikali smo našu veselu školu, posjetili tri vrsarska vidikovca, župnu crkvu svetog Martina i malo probali stolni tenis i badminton. Na produženom boravku bili smo na pikniku. Slike pogledajte OVDJE.

1.b razred - nakon što su pogledali prezentaciju i razgovarali  o našoj školi učenici su u skupinama izradili plakate. Na plakatima su nacrtali našu školu i nešto o njoj napisali.  Zatim su se  zaputili u šetnju Vrsarom i uživali u prekrasnim pogledima na naš grad. Po povratku su se  zasladiti sladoledom i zastali u obližnjem parku gdje su  uživali u igri.  Slike pogledajte OVDJE.

Učenici 2.a razreda Dan škole obilježili su na način što su u razredu istraživali lik i djelo Vladimira Nazora, čovjeka po kojem škola  ponosno nosi ime.

Učenici 2. b razreda su prva dva sata Dana škole uživali u lutkarskom filmu Bijeli jelen - bajci Vladimira Nazora.

Drugi dio aktivnosti 2.a i 2.b razred obilježili su posjetom Parku skulptura Dušana Džamonje  gdje su uživali u skulpturama smještenim u prekrasnoj prirodi nedaleko Vrsara. Galeriju slika možete pogledati OVDJE.

3.a razred je zasluženo iskoristio nagradu koju su osvojili cjelogodišnjim trudom u programu Eko škole-provedbi školskog međurazrednog natjecanja Zeleni koraci. Na kraju godine imali su najviše odrađenih koraka i tako osvijestili važnost pješačenja, kako po pitanju zdravlja, tako i po pitanju smanjenja onečišćenja. Dan su proveli u Adrenalinskom parku Sky Fox. Slike  možete pogledati OVDJE.

Klikom na PRILOG pročitajte i pogledajte kako su se proveli četvrti razredi.